דירות דיסקרטיות

דירות דיסקרטיות לפני החגים

הי לכם יפים ויפות שלי,

מה נסגר אתכם היום, רגע לפני החגים? כבר קניתם מתנות לכל היקרים ללבכם? כבר קניתם בגדים חדשים לראש השנה? כבר ארגנתם את הנסיעה שלכם למשפחה? הכול מסודר אצלכם? אשרי וטוב לכם. אני החלטתי שלא לחגוג את ראש השנה, סתם כי נמאס לי מכל הרוטינה הבנלית הזאת. אבל לא כדאי שנכיר קודם? ובכן, אני אליאנה, בת שלושים ושש, וכבר ארבע עשרה שנים שאני מספקת שירותי ליווי באחת מן דירות דיסקרטיות. אם יצא לכם לשמוע אי פעם על דירות דיסקרטיות, ושמעתם עליהן דברים שליליים, כדי שנציג דירות דיסקרטיות באור חיובי יותר. למעשה, עסקינן אודות התפתחות של העידן המודרני בעיקר, של מה שהיה פעם נקרא מכון ליווי, אלא שאותן דירות דיסקרטיות יותר אינטימיות או איכותיות. בעוד שפעם מכוני הליווי הכילו בהם הרבה נערות ליווי, שהתבקשו לספק שירותי ליווי לכמות בלתי נדלית של לקוחות, על בסיס יום יומי, כיום המצב באותן דירות דיסקרטיות שונה לגמרי, משום שעסקינן אודות נוכחות של נערות ליווי שלא נאלצות לעבוד שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה, מכיוון שאותן נערות ליווי זכאיות לבחור כיום את שעות העבודה שלהן וכמובן את כמות הלקוחות הרצויה עליהן.

פעם אחת, לפני הרבה שנים, נפגשתי עם לקוח שקוראים לו מוטי, וישר הבנתי שמוטי חרד, יכולתי מאז ומתמיד לקרוא גברים כמו ספר, וידעתי שמוטי מוכן לי. במובן מסוים, חשתי הקלה. הייתי בטריטוריה חדשה. זאת הייתה הפעם הראשונה שהייתי עם לקוח שעבר כל כך הרבה זמן בלי לעשות סקס. שנייה לפני שהגענו לאותן דירות דיסקרטיות, מוטי עשה מעשה בלתי צפוי, הוא אמר לי – "אליאנה, תחכי פה". מוטי הלך בזריזות ועצר אצל אחד המוכרים המקומיים. נשארתי במקום, אך מוטי עדיין היה בטווח ראייתי. יכולתי לראות את מוטי קונה משהו, אבל לא הצלחתי להבין מה זה. משהו ורוד. מוטי חזר אליי עם פרח ורוד קטן. כמה מתוק מצדו, אתם לא חושבים ככה? מוטי חייך לעברי, הרים את הפרח, ואמר לי – "אליאנה, תחזיקי מעמד. את יודעת, אליאנה", מוטי אמר בזמן שהניח את הפרח בצד ימין של שערי, "אומרים שהפרח כאן למעלה בצד ימין, זה אומר שאת עדיין פנויה. אם הייתי שם אותו בצד שמאל שלך, זה אומר שהיית נשואה. או, לפחות, לקחו אותך".

חייכתי לעברו בחיוך קורן. עיניי התערפלו; המשכתי למצמץ, בתקווה שמוטי לא ישים לב. אם מוטי כן שם לב, הוא לא אמר לי כלום. כשמוטי הניח את הפרח בשערי, שמתי לב שיש למוטי את המבט הרחוק הזה בעיניים, למרות שהוא הביט בי ישר. זה היה המבט הכי נלהב שראיתי אי פעם מאף לקוח, וזה היה ישירות אליי, אבל במובן מסוים, נראה שהוא עובר ממש דרכי. מאז ועד היום לא הצלחתי להבין למה. וזה ממש נשאר בגדר תעלומה בעיניי. ולמיותר לציין שמוטי הפך ללקוח הפייבוריט שלי, עד עצם היום הזה…

אולי גם תאהב...