דירות דיסקרטיות, נערות ליווי

עיסוי אירוטי

שלום לכולכם,

שמי אוריה, ואני בקשר זוגי ארוך עם דניאל, הוא התקשר אליי לפני כמה ימים, בסביבות השעה שמונה וחצי בערב, כשהתכוננתי לעזוב את מקום העבודה הקבוע שלי. חייכתי כשעניתי לדניאל – "ערב טוב, ממי". דניאל ענה – "ערב טוב אהובתי, אל תחזרי כעת הביתה, תפגשי אותי בדירה הדיסקרטית שברחוב המקביל לבית שלנו, יש לי הפתעה בשבילך". לפני שהספקתי לשאול באיזו הפתעה בדיוק מדובר, דניאל ניתק את השיחה, השאיר אותי אפופה בסקרנות. נכנסתי לרכב, דוהרת במאה שמונים קמ"ש לכיוון הדירה הדיסקרטית, כולי מתרגשת. הגעתי למקום לאחר רבע שעה, במקום נהיגה שלוקחת כמעט שעה, זה מה שקורה שיש הפתעה באופק. דניאל כבר היה בדירה הדיסקרטית, ומזג לי כוס יין לבן, ונישק אותי ברכות ובאטיות על השפתיים. כבר עכשיו הערב מתחיל טוב.

דניאל ניגש למיטה, רכן מעליי והדביק לי נשיקה עמוקה. היד שלו גיששה בין רגליי והתחילה לעסות אותי. אני מיד נדלקתי. התחלתי להתפשט, כמובן, ודניאל הציע לי להתקלח לפני שנתחיל. עשיתי כדבריו, ולקראת סיום המקלחת שמעתי את הדלת נפתחת ואת קולו של מישהו אחר, אך הקול היה עמום ולא יכולתי לזהות אם זה גבר או אישה. לבשתי את הכותונת הסקסית שלי ויצאתי מהמקלחת. דניאל היה באמצע החדר, בעודו מדבר עם אישה בלונדינית צעירה ויפהפייה, לבושה במדים לבנים קצרים מקשה אחת שמכופתרים את החזית. היא גם נעלה נעלי טניס ונראתה טוב למדי. דניאל הבחין בי מעבר לכתפה ואמר לי – "נשמה, המעסה כאן והיא מוכנה לתת לך את העיסוי שלך". חייכתי אליה והיא חייכה אליי בחזרה וסימנה לי לשכב על הבטן על מיטת העיסוי. מה שלא ממש הבנתי זה שהיה מדובר על עיסוי בחיפה.

שחררתי את הכותונת מעליי, התמתחתי ושמתי את ראשי בעדינות על גבי הכרית. האישה הזרה ניגשה אל מיטת העיסוי, טיפסה עליה והתחילה לעשות את גבי. היא הסירה את הלבנים שלי ועד מהרה הרגשתי את ידיה על הגב והצוואר שלי. אחרי כמה דקות ידיה התחילו לעבוד על הירכיים ועל הישבן שלי בצורה מאוד מרגיעה. ואז להפתעתי, היא הושיטה את ידה בין רגליי והתחילה לעסות בעדינות את הכוס שלי. בהתחלה ממש נבהלתי. מעולם לא שמעתי לפני זה בכלל על המושג עיסוי אירוטי. זאת הייתה החוויה הראשונה שלי. אבל בהחלט הגוף שלי התחיל להגיב, והחלטתי לזרום. מי אני, שרה הקטנה, שאסרב למתנה של דניאל הגדול?

האישה אמרה לי כעת להתהפך. עכשיו היא ישבה על רגליי התחתונות מופנית אליי ויכולתי להרגיש את משי התחתונים שלה על רגליי כשהיא מחזקת את ידיה לתוך שרירי החזה והזרועות שלי. ואחר כך היא התחילה לעבוד על הבטן התחתונה שלי ואחר כך על הירכיים. מה אגיד לכם? נכון, זאת הייתה הפעם הראשונה שעשו לי עיסוי אירוטי, אבל בהחלט זאת לא הייתה הפעם האחרונה…

אולי גם תאהב...